Nr katalogowy: 626

Nr katalogowy: 626

Para wazonów Imari

kobalt podszkliwny, czerwień żelaza naszkliwnie,
złocenia; wys. 31,8 cm; nie sygnowane.
Japonia, XIX w. lub XIX/XX w.