Marek BATORSKI (ur. 1967)
Nr katalogowy: 1413
Blue in green, 2012
olej, płótno; 83,5 x 83 cm (w świetle oprawy),
na odwrocie opis autorski: MAREK BATORSKI / "Blue in green" / olej, płótno 86 x 84 cm 2012 / cena autorska 1600