Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)
Nr katalogowy: 1405
Kompozycja z figurą, 1961
tusz, piórko, tusz lawowany, akwarela, papier; 29,5 x 21 cm;
sygn. i dat. WP/61
sygn. i dat. WP/61