Sonia ROUTCHINE-VITRY (1878-1931)
Nr katalogowy: 412
Portret S. - Autoportret?
olej, płótno; 46 x 55 cm;
sygn. l. d.: Sonia Routchine
sygn. l. d.: Sonia Routchine