Zofia ARTYMOWSKA (1923-2000)
Nr katalogowy: 410
Czas przeszły, 1965
olej, płótno; 96 x 61 cm;
sygn. i dat. p. d.: ZA 65
olej, płótno; 96 x 61 cm;
sygn. i dat. p. d.: ZA 65
na odwrocie opis: Czas przeszły / 1965 / Zofia / Artymowska