Nr katalogowy: 314

Marek KARWACKI (1947-1992)

Nr katalogowy: 314

Zestaw rysunków - 9 sztuk, 1971

piórko, tusz, papier; ok 42 x 29,7 cm;
wszystkie prace sygn. p. d.: M Karwacki, część datowana: 71