Nr katalogowy: 310

Barbara NARĘBSKA-DĘBSKA (1921-2000)

Nr katalogowy: 310

Toruń - Kościół p.w. św. Jana, 1976

akwaforta, akwatinta, papier; 48 x 32,5 cm (odcisk płyty);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: TORUŃ - ŚW. JAN
Cena sprzedaży 500 zł