Nr katalogowy: 1129

Stanisław JAXA MAŁACHOWSKI (1867-1952)

Nr katalogowy: 1129

Widok na pomnik Mickiewicza i kościół Mariacki w Krakowie zimą

akwarela, gwasz, tektura; 49,5 x 34,3 cm;
sygn. p. d.: S Jaxa / 1929;
Cena sprzedaży 3 000 zł