Nr katalogowy: 1124

Bolesław Ryś

Nr katalogowy: 1124

Czarny Staw Gąsienicowy - Pierwszy śnieg

olej, tektura; 51 x 60,7 cm;
sygn. l. d.: B. Rym.?