Nr katalogowy: 1122

Malarz nieokreślony polski (XVIII/XIX w.)

Nr katalogowy: 1122

Głowa kobiety z profilu

olej, płótno; 41 x 32 cm;
Fragment większej kompozycji zapewne wielofiguralnej