Nr katalogowy: 1114

ZIMMERMAN (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 1114

Bez tytułu

piórko tusz brązowy, gwasz, papier; 32 x 21,5 cm;
sygn. p. d.: Zimmerman Paris [19]12