Nr katalogowy: 170

David II TENIERS (1610-1690)

Nr katalogowy: 170

Kompozycja z zamkiem w tle

olej, płótno dublowane; 103 x 143 cm;
sygn. u dołu na kamieniu: D.T. F. (litera T wpisana w D)