Nr katalogowy: 168

H. GOMEZ? (XIX w.)

Nr katalogowy: 168

Furmanka na nabrzeżu

olej, deska; 20,5 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: H. Gomez?