Malarz nieokreślony (XIX w.)
Nr katalogowy: 165
Statek na morzu, 1846
olej, płótno; 32,5 x 40,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: EG 1846
sygn. i dat. p. d.: EG 1846