Nr katalogowy: 151

Jerzy KARSZNIEWICZ (1878-1945)

Nr katalogowy: 151

Kościół św. Szymona i Tadeusza Judy w Łodygowicach

olej, płótno; 44 x 34 cm;
sygn. p. d.: JERZY KARSZNIEWICZ