Helena ZAREMBA-CYBISOWA (1911-1986)
Nr katalogowy: 149
Martwa natura
olej, płótno, 55 x 61 cm;
sygn. p. d.: H.Z. Cybisowa
olej, płótno, 55 x 61 cm;
sygn. p. d.: H.Z. Cybisowa
Na odwrocie nalepka z CBWA w Warszawie z tytułem obrazu i odręczną notatką Festiwal 78.