Nr katalogowy: 148

Kasper POCHWALSKI (1899-1971)

Nr katalogowy: 148

Kwiaty w wazonie, 1966

olej, sklejka; 43 x 26 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. g.: Kasper Pochwalski / 1966 / IV / 21