Nr katalogowy: 138

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 138

Macierzyństwo - Madonna z Dzieciątkiem i muzykującym aniołkiem, 1920

olej, płótno; 85,5 x 75 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil Hofmann Paryż 1920
Cena oferowana 45 000 zł