Tadeusz SZEWCZYK-BARWECKI (1912-1999)
Nr katalogowy: 136
W pracowni malarskiej Akademii Sztuk Pięknych
olej, płótno; 215,5 x 141,5 cm;
sygn. l. d.: SZEWCZYK.
sygn. l. d.: SZEWCZYK.