Nr katalogowy: 105

Soter JAXA MAŁACHOWSKI (1867-1952)

Nr katalogowy: 105

Rybacy z sieciami na brzegu, 1925

akwarela, papier; 33 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S Jaxa / 1925
Cena sprzedaży 4 000 zł