Nr katalogowy: 848

Nr katalogowy: 848

Lampa elektryczna z figurą młodzieńca o motylich skrzydłach

brąz, odlew cyzelowany, patynowany i złocony;
szkło prasowane; wys. 79 cm;
Europa Zachodnia, pocz. XX w.