Allan RZEPKA (ur. 1940)
Nr katalogowy: 1414
Nadzieja
olej, płótno; 56 x 36 cm;
sygn. na górnym krzyżu: allan 80
olej, płótno; 56 x 36 cm;
na odwrocie nalepka ZPAP Zakłady Artystyczne "ART" W Krakowie z tytułem: Nadzieja i datą powstania obrazu 1979 oraz stemple i numery