Janina SUSSLE-MUSZKIETOWA (1903-1956)
Nr katalogowy: 416
Portret mężczyzny, ok. 1950
olej, płyta; 81 x 59 cm;
sygn. l. d.: J. Muszkietowa
sygn. l. d.: J. Muszkietowa