Nr katalogowy: 209

Wojciech ŚWIĘCKI (1823-1873)

Nr katalogowy: 209

Tancerka

brąz, wys. 29 cm;
sygn. na okrągłej podstawie: W. Święcki
Cena sprzedaży 1 800 zł