Nr katalogowy: 207

F. THIERMANN (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 207

Amazonka

brąz patynowany, kamienna podstawa;
wys. całkowita 37 cm; sygn. na podstawie rzeźby:
F.THIERMANN oraz wycisk odlewni