Nr katalogowy: 1129

Malarz nieokreślony (XIX w.)

Nr katalogowy: 1129

Hetman Stefan Czarnecki

olej, płótno; 163 x 70,5 cm;
kopia obrazu Brodero Matthisena z 1659 r.
znajdującego się na Zamku Królewksim w Warszawie