Nr katalogowy: 1123

Mieczysław ORACKI- SERWIN (1912-1977)

Nr katalogowy: 1123

Portret młodej kobiety

olej, płótno; 84 x 62 cm;
sygn. p. d.: M. Oracki-Serwin / KRAKÓW
Cena sprzedaży 1 500 zł