Nr katalogowy: 1121

Władysław SIEROSŁAWSKI (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 1121

Baca na Hali Gąsienicowej, 1933

olej, tektura; 32,6 x 42,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: W. Sierosławski 933