Nr katalogowy: 1116

Maciej KOŚCIESZA (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 1116

Sceny z Pana Tadeusza

olej, tektura; 50 x 60 cm;
sygn. p. d.: Maciej Kościesza / Kijów (...)