August von MEDVEY (XIX/XX w.)
Nr katalogowy: 1110
Portret kobiety z niebieską kokardą
akwarela, papier; 14 x 10 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A v Medvey
sygn. l. d.: A v Medvey