Nr katalogowy: 1106

Zofia LEŚNIAK (1903-?)

Nr katalogowy: 1106

Martwa natura z kwiatami i dzbankiem

olej, płótno naklejone na tekturę; 48 x 37 cm;
na odwrocie nalepka z informacją o autorce