A. NIŻYŃSKI, XIX w.
Nr katalogowy: 163
Pejzaż, 1879
olej, płótno, 73 x 59,5 cm;
sygn. p. d.: A. Niżyński / 1879
olej, płótno, 73 x 59,5 cm;
Na odwrocie napis autorski: Paysage d’ boet/ 1879
6 500 zł