Walery BROCHOCKI (1847-1923)
Nr katalogowy: 142
Pejzaż z kościołem w tle
olej, tektura; 21,5 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. Brochocki
sygn. p. d.: W. Brochocki