Rajmund KANELBA (1897-1960)
Nr katalogowy: 121
Martwa natura z kwiatami i grzebieniem, 1932
olej, płótno; 92 x 65 cm; sygn. p. d.: Kanelba;
na odwrocie data powstania obrazu?,
napis odręczny, czarną farbą: 1932