Nr katalogowy: 1010

Władysław ZAKRZEWSKI (1903-1944)

Nr katalogowy: 1010

Kramy pod arkadami w Bielsko-Białej

akwaforta, papier, 22 x 27,3 cm (odcisk płyty),
sygn. p. d.: Zakrzewski (ołówkiem)
Cena sprzedaży 400 zł