Jan BUKOWSKI (18731943)
Nr katalogowy: 1005
Sokół, 1910
litografia barwna, papier;
24 x 15 cm (w świetle oprawy);
sygn. na płycie u dołu: J. B.
sygn. na płycie u dołu: J. B.