Nr katalogowy: 1004

Jan BUKOWSKI (1873­1943)

Nr katalogowy: 1004

Figliki sowizdrzalskie

litografia barwna, papier;
17 x 11 cm (w świetle oprawy);
sygn. na płycie u dołu: J. B.