Nr katalogowy: 6

Cyprian Kamil NORWID (1821-1883)

Nr katalogowy: 6

Dzieła Cyprjana Norwida

Warszawa 1934. 25 x 18 cm,
oprawa wydawnicza, półskórek, grzbiet 6-cio polowy;
Cena oferowana 850 zł