Cyprian Kamil NORWID (1821-1883)
Nr katalogowy: 6
Dzieła Cyprjana Norwida
Warszawa 1934. 25 x 18 cm,
oprawa wydawnicza, półskórek, grzbiet 6-cio polowy;