Nr katalogowy: 1402

Krzysztof PATALAS (ur. 1961)

Nr katalogowy: 1402

Lilie II, 2013

olej, płyta pilśniowa; 46 x 36 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: PATALAS K. 2012 R.
Cena oferowana 900 zł