Nr katalogowy: 435

Małgorzata JENTA-DMITRUK (ur. 1959)

Nr katalogowy: 435

Idę do ciebie zieloną ścieżką - z cyklu "Życie na polach", 2015

olej, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. i dat. p. d.: M. JENTA-DMITRUK 2015 (wzdłuż krawędzi);