Nr katalogowy: 428

Ewa MARKIEWICZ-ADAMCZEWSKA (ur. 1957)

Nr katalogowy: 428

Colour: Red - z cyklu "Wejście w kolor", 1992

olej, płótno; 96,5 x 130 cm;
sygn. na odwrocie: E.M. 1992 (powtórzone na blejtramie)