Wanda GAŁKOWSKA (XX w.)
Nr katalogowy: 425
Autoportret
olej, płótno;
72,5 x 49,5 cm;
olej, płótno;
72,5 x 49,5 cm;
na odwrocie kompozycja malarska przedstawiająca dziewczynę z warkoczami oraz nalepki: Ministerstwo Kultury i Sztuki, Centralny Zarząd Sztuk Plastycznych i Wystaw, Wydział Twórczości Plastycznej, z tytułem: Autoportret, z nr inw.: I - 1021 - 3726, z miejscowością i datą: Wrocław 19.11.1955; oraz częściowo uszkodzona nalepka wystawowa z Centralnego Biura Wystaw Artystycznych w Warszawie z numerem porządkowym 628 i tytułem Autoportret
3 500 zł