Nr katalogowy: 421

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

Nr katalogowy: 421

Akt leżący, 1953

olej, tektura, 18 x 32 cm;
sygn. l. d.: PODSADECKI;
datowany p. d.: 1953.- (oprawa autorska)
Cena oferowana 1 800 zł