Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)
Nr katalogowy: 417
Zima w mieście, 2004
olej, płótno; 130 x 90 cm;
sygn. p. d.: J. Kraupe
olej, płótno; 130 x 90 cm;
sygn. p. d.: J. Kraupe
na odwrocie opis autorski: JANINA KRAUPE/ “ZIMA W MIEŚCIE”/ OLEJ 2004