Nr katalogowy: 410

Wojciech FANGOR (1922-2015)

Nr katalogowy: 410

Motyw miejski - Zima, 1943

olej, sklejka, 14 x 19,8 cm;
sygn. l. d.: WFangor / 43
Cena sprzedaży 5 000 zł