Nr katalogowy: 1124

Edward Jerzy WINIARZ (1892-1928)

Nr katalogowy: 1124

Motyw z Saint Tropez, 1925

olej, płótno naklejone na tekturę; 55 x 45,5 cm;
sygn. p. d.: E. WINIARZ / Sain Tropez / 1925
Cena oferowana 1 600 zł