Nr katalogowy: 1109

Mieczysław REYZNER (1861-1941)

Nr katalogowy: 1109

Goździki w wazonie, 1929

olej, tektura; 27 x 23 cm;
sygn. l. d.: Mieczysław Reyzner / 1929