Nr katalogowy: 159

Adolf SCHMIDT (1827-1880)

Nr katalogowy: 159

Portret młodej damy w czarnej sukni, 1847

olej, płótno dublowane; 111 x 82 cm;
sygn. i dat. l. d.: A. Schmidt / 1847 (po konserwacji)