Nr katalogowy: 151

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 151

Portret Feliksa Happe (?)

olej, deska, 46 x 62,6 cm;
sygn. wzdłuż prawej krawędzi:
Hyacinthe Malczewski - Cracovie 1922 Mars