Stanisław BAGIEŃSKI (1876-1948)
Nr katalogowy: 142
Ułan i dziewczyna, 1939
olej, tektura; 31 x 41,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: S. Bagieński / 1939